Lovački savez Karlovačke županije

Lovački savez Karlovačke županije

Vi ste ovdje: Naslovna
UTAKMICA U GATERU
Lovački savez Karlovačke županije organizira utakmicu otvorenog tipa u radu pasa glasnog gona na divlju svinju u gateru.
Više...
 
KALENDAR LOVNOG STRELJAŠTVA ZA 2019. GODINU
LD FAZAN OZALJ 19.05.2019.
LD KUNA VIVODINA 26.05.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 02.06.2019.
LD BREZETINAC BUKOVLJE 09.06.2019.
LD GENERASLKI STOL 16.06.2019.
LD SRNJAK NETRETIĆ 30.06.2019.
LU DUBOVAC KARLOVAC 07.07.2019.
LD DRUŽAC BOSILJEVO 14.07.2019.
LD SRNJAK RIBNIK 28.07.2019.
LD DRAGANIĆI DRAGANIĆI 04.08.2019.
LD GAJ ZVEČAJ 11.08.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 07.09.2019.

PRVENSTVO LSKŽ U LOVNOM STRELJAŠTVU BITI ĆE 21.07.2019. U KOVAČEVCU
DOMAĆIN : LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC
 
SVETI HUBERT KNIN 2018.
IMG 7676_1IMG 7675_1

Predstavnici lovačkih društava, članica lovačkog saveza Karlovačke županije u Kninu na središnjoj proslavi Sv. Huberta
 
PRVENSTVO U LOVNOM STRELJAŠTVU 2018

IMG 7334_3IMG 7341_3IMG 7337_3IMG 7342_5IMG 7350_4IMG 7372_2IMG 7370_3

LD „Srnjak“ Netretić uvjerljivi pobjednici županijskog prvenstva u lovnom streljaštvu

Više...
 
<< Početak < « 1 2 3 » > Kraj >>

Obavijesti

O savezu

Lovački savez Karlovačke županije

Adresa:
I. Mažuranića 11 - P.P. 8
47000 Karlovac
[ pogledaj kartu ]


Radno vrijeme:
ponedjeljak : 7 - 15h
utorak : 7 - 15h
srijeda : 12 - 20h
četvrtak : 7 - 15h
petak : 7 - 15h

Matični br. 1082426
OIB: 27553966655
Tel./Fax: 047-615-008
Mobitel: 099 2572 515
Email: ls.karlovacke@hls.t-com.hr
IBAN: HR9824000081190008940