Lovački savez Karlovačke županije

Lovački savez Karlovačke županije

Vi ste ovdje: Naslovna
Ispis E-mail
LD FAZAN OZALJ 19.05.2019.
LD KUNA VIVODINA 26.05.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVA?EVAC 02.06.2019.
LD BREZETINAC BUKOVLJE 09.06.2019.
LD GENERASLKI STOL 16.06.2019.
LD SRNJAK NETRETI? 30.06.2019.
LU DUBOVAC KARLOVAC 07.07.2019.
LD DRUAC BOSILJEVO 14.07.2019.
LD SRNJAK RIBNIK 28.07.2019.
LD DRAGANI?I DRAGANI?I 04.08.2019.
LD GAJ ZVE?AJ 11.08.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVA?EVAC 07.09.2019.

PRVENSTVO LSK U LOVNOM STRELJATVU BITI ?E 21.07.2019. U KOVA?EVCU
DOMA?IN : LD FAZAN BANSKI KOVA?EVAC
 

O savezu

Lova?ki savez Karlova?ke upanije

Adresa:
I. Maurani?a 11 - P.P. 8
47000 Karlovac
[ pogledaj kartu ]


Radno vrijeme:
ponedjeljak : 7 - 15h
utorak : 7 - 15h
srijeda : 12 - 20h
?etvrtak : 7 - 15h
petak : 7 - 15h

Mati?ni br. 1082426
OIB: 27553966655
Tel./Fax: 047-615-008
Mobitel: 099 2572 515
Email: ls.karlovacke@hls.t-com.hr
IBAN: HR9824000081190008940