Lovački savez Karlovačke županije

Lovački savez Karlovačke županije

Vi ste ovdje: Naslovna
KALENDAR LOVNOG STRELJAŠTVA ZA 2019. GODINU Ispis E-mail
LD FAZAN OZALJ 19.05.2019.
LD KUNA VIVODINA 26.05.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 02.06.2019.
LD BREZETINAC BUKOVLJE 09.06.2019.
LD GENERASLKI STOL 16.06.2019.
LD SRNJAK NETRETIĆ 30.06.2019.
LU DUBOVAC KARLOVAC 07.07.2019.
LD DRUŽAC BOSILJEVO 14.07.2019.
LD SRNJAK RIBNIK 28.07.2019.
LD DRAGANIĆI DRAGANIĆI 04.08.2019.
LD GAJ ZVEČAJ 11.08.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 07.09.2019.

PRVENSTVO LSKŽ U LOVNOM STRELJAŠTVU BITI ĆE 21.07.2019. U KOVAČEVCU
DOMAĆIN : LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC
 

O savezu

Lovački savez Karlovačke županije

Adresa:
I. Mažuranića 11 - P.P. 8
47000 Karlovac
[ pogledaj kartu ]


Radno vrijeme:
ponedjeljak : 7 - 15h
utorak : 7 - 15h
srijeda : 12 - 20h
četvrtak : 7 - 15h
petak : 7 - 15h

Matični br. 1082426
OIB: 27553966655
Tel./Fax: 047-615-008
Mobitel: 099 2572 515
Email: ls.karlovacke@hls.t-com.hr
IBAN: HR9824000081190008940