Lovački savez Karlovačke županije

Lovački savez Karlovačke županije

Vi ste ovdje: Naslovna
KALENDAR LOVNOG STRELJAŠTVA ZA 2019. GODINU
LD FAZAN OZALJ 19.05.2019.
LD KUNA VIVODINA 26.05.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 02.06.2019.
LD BREZETINAC BUKOVLJE 09.06.2019.
LD GENERASLKI STOL 16.06.2019.
LD SRNJAK NETRETIĆ 30.06.2019.
LU DUBOVAC KARLOVAC 07.07.2019.
LD DRUŽAC BOSILJEVO 14.07.2019.
LD SRNJAK RIBNIK 28.07.2019.
LD DRAGANIĆI DRAGANIĆI 04.08.2019.
LD GAJ ZVEČAJ 11.08.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 07.09.2019.

PRVENSTVO LSKŽ U LOVNOM STRELJAŠTVU BITI ĆE 21.07.2019. U KOVAČEVCU
DOMAĆIN : LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC
 
U VIVODINI ODRŽAN 10. GASTRO-LOV LSKŽ
IMG 7296_2IMG 7293_1IMG 7291_1IMG 7290_1IMG 7297_2IMG 7286_1IMG 7281_2IMG 7272_3IMG 7275_1IMG 7267_3IMG 7263_5IMG 7260_3IMG 7262_5IMG 7265_3
Jubilarni 10. Gastro lov LSKŽ održan je u sklopu XXVI izložbe vina u Vivodini. Uz nazočnost takmičarskih ekipa iz svih pet lovnih ureda članovi ld "Kuna" Drežnica pripremali su lovački gulaš za sve posjetitelje i učesnike biciklijade i konjaničke karavane.
Umijeće pripreme lovačkog gulaša svake godine je sve veće pa je sudački žiri imao tešku zadaću da izdvoji tri njabolja.
Prvo mjesto osvojila je ekipa ld "Fazan" Banski Kovačevac, drugo mjesto ekipa ld "Fazan" Ozalj, a treće mjesto ekipa ld "Sokol" Slunj.
 
18. LOVNO-ŠPORTSKE IGRE CVITOVIĆ
IMG 7233_1IMG 7237IMG 7239_2IMG 7242_1IMG 7257_2

XVIII Lovno - športske igre Slunj 2018.


Tradicionalne i po mnogočemu jedinstvene lovno - športske igre Lovnog ureda Slunj održane su osamnaesti put dana 09.06.2018. pod visokim pokroviteljstvom Hrvatskog lovačkog saveza, lovačkog saveza Karlovačke županije, Karlovačke županije i mjesne samouprave. Domaćin igara bilo je LD Trčka Cvitović.
Više...
 
LIJEČNIČKI PREGLED ZA DRŽANJE I NOŠENJE ORUŽJA
Obaviještavamo članove lovačkog saveza Karlovačke županije da u ordinaciji medicine rada dr. Gordane Trkulja mogu ostvariti popust u iznosu od 10 % na cijenu liječničkog pregleda za držanje  i nošenje oružja, temeljem ugovora sklopljenog dana 30.01.2014. Na pregled treba ponijeti lovačku iskaznicu.
 
<< Početak < « 1 2 » > Kraj >>

Obavijesti

O savezu

Lovački savez Karlovačke županije

Adresa:
I. Mažuranića 11 - P.P. 8
47000 Karlovac
[ pogledaj kartu ]


Radno vrijeme:
ponedjeljak : 7 - 15h
utorak : 7 - 15h
srijeda : 12 - 20h
četvrtak : 7 - 15h
petak : 7 - 15h

Matični br. 1082426
OIB: 27553966655
Tel./Fax: 047-615-008
Mobitel: 099 2572 515
Email: ls.karlovacke@hls.t-com.hr
IBAN: HR9824000081190008940