Lovački savez Karlovačke županije

Lovački savez Karlovačke županije

Vi ste ovdje: Naslovna
UTAKMICA U GATERU
Lova?ki savez Karlova?ke upanije organizira utakmicu otvorenog tipa u radu pasa glasnog gona na divlju svinju u gateru.
Više...
 
LD FAZAN OZALJ 19.05.2019.
LD KUNA VIVODINA 26.05.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVA?EVAC 02.06.2019.
LD BREZETINAC BUKOVLJE 09.06.2019.
LD GENERASLKI STOL 16.06.2019.
LD SRNJAK NETRETI? 30.06.2019.
LU DUBOVAC KARLOVAC 07.07.2019.
LD DRUAC BOSILJEVO 14.07.2019.
LD SRNJAK RIBNIK 28.07.2019.
LD DRAGANI?I DRAGANI?I 04.08.2019.
LD GAJ ZVE?AJ 11.08.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVA?EVAC 07.09.2019.

PRVENSTVO LSK U LOVNOM STRELJATVU BITI ?E 21.07.2019. U KOVA?EVCU
DOMA?IN : LD FAZAN BANSKI KOVA?EVAC
 
IMG 7296_2IMG 7293_1IMG 7291_1IMG 7290_1IMG 7297_2IMG 7286_1IMG 7281_2IMG 7272_3IMG 7275_1IMG 7267_3IMG 7263_5IMG 7260_3IMG 7262_5IMG 7265_3
Jubilarni 10. Gastro lov LSK odran je u sklopu XXVI izlobe vina u Vivodini. Uz nazo?nost takmi?arskih ekipa iz svih pet lovnih ureda ?lanovi ld "Kuna" Drenica pripremali su lova?ki gula za sve posjetitelje i u?esnike biciklijade i konjani?ke karavane.
Umije?e pripreme lova?kog gulaa svake godine je sve ve?e pa je suda?ki iri imao teku zada?u da izdvoji tri njabolja.
Prvo mjesto osvojila je ekipa ld "Fazan" Banski Kova?evac, drugo mjesto ekipa ld "Fazan" Ozalj, a tre?e mjesto ekipa ld "Sokol" Slunj.
 
IMG 7233_1IMG 7237IMG 7239_2IMG 7242_1IMG 7257_2

XVIII Lovno - portske igre Slunj 2018.


Tradicionalne i po mnogo?emu jedinstvene lovno - portske igre Lovnog ureda Slunj odrane su osamnaesti put dana 09.06.2018. pod visokim pokroviteljstvom Hrvatskog lova?kog saveza, lova?kog saveza Karlova?ke upanije, Karlova?ke upanije i mjesne samouprave. Doma?in igara bilo je LD Tr?ka Cvitovi?.
Više...
 
Obavijetavamo ?lanove lova?kog saveza Karlova?ke upanije da u ordinaciji medicine rada dr. Gordane Trkulja mogu ostvariti popust u iznosu od 10 % na cijenu lije?ni?kog pregleda za dranje i noenje oruja, temeljem ugovora sklopljenog dana 30.01.2014. Na pregled treba ponijeti lova?ku iskaznicu.
 
<< Početak < « 1 2 » > Kraj >>

Obavijesti

O savezu

Lova?ki savez Karlova?ke upanije

Adresa:
I. Maurani?a 11 - P.P. 8
47000 Karlovac
[ pogledaj kartu ]


Radno vrijeme:
ponedjeljak : 7 - 15h
utorak : 7 - 15h
srijeda : 12 - 20h
?etvrtak : 7 - 15h
petak : 7 - 15h

Mati?ni br. 1082426
OIB: 27553966655
Tel./Fax: 047-615-008
Mobitel: 099 2572 515
Email: ls.karlovacke@hls.t-com.hr
IBAN: HR9824000081190008940