Lovački savez Karlovačke županije

Lovački savez Karlovačke županije

Vi ste ovdje: Naslovna
KALENDAR LOVNOG STRELJAŠTVA ZA 2019. GODINU
LD FAZAN OZALJ 19.05.2019.
LD KUNA VIVODINA 26.05.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 02.06.2019.
LD BREZETINAC BUKOVLJE 09.06.2019.
LD GENERASLKI STOL 16.06.2019.
LD SRNJAK NETRETIĆ 30.06.2019.
LU DUBOVAC KARLOVAC 07.07.2019.
LD DRUŽAC BOSILJEVO 14.07.2019.
LD SRNJAK RIBNIK 28.07.2019.
LD DRAGANIĆI DRAGANIĆI 04.08.2019.
LD GAJ ZVEČAJ 11.08.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 07.09.2019.

PRVENSTVO LSKŽ U LOVNOM STRELJAŠTVU BITI ĆE 21.07.2019. U KOVAČEVCU
DOMAĆIN : LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC
 
LOVAČKI ISPIT
Zbog velikog interesa organiziramo polaganje ispita za lovca  i lovočuvara dana 13.12.2018. Sve informacije možete dobiti u tajništvu saveza.
 
ZAJEDNIČKA PROSLAVA SV. HUBERTA NA KAMENSKOM
received 1899731986774498Članovi LU "Karlovac" i LD "Srnjak" Vukmanić sada već tradicionalno zajedno obilježavaju spomendan Svetog Huberta. Domaćin je ove godine bila LU Karlovac, a misno slavlje održano je na Kamenskom.
 
SVETI HUBERT KNIN 2018.
IMG 7676_1IMG 7675_1

Predstavnici lovačkih društava, članica lovačkog saveza Karlovačke županije u Kninu na središnjoj proslavi Sv. Huberta
 
GODIŠNJI POZIV
Na web stranici Karlovačke županije objavljen je :
GODIŠNJI POZIV KORISNICIMA ZA ISKAZIVANJE INTERESA ZA NAMJENU I NAČIN KORIŠTENJA SREDSTAVA LOVOZAKUPNINE ZA RAZVOJ I UNAPREĐENJE LOVSTVA NA PODRUČJU KARLOVAČKE ŽUPANIJE.
Sve o pozivu možete naći na poveznici:
http://www.kazup.hr/images/dokumenti/gospodarstvo/lovstvo_2018/godišnji_poziv_2018-2.pdf
 
<< Početak < « 1 2 3 4 » > Kraj >>

Obavijesti

O savezu

Lovački savez Karlovačke županije

Adresa:
I. Mažuranića 11 - P.P. 8
47000 Karlovac
[ pogledaj kartu ]


Radno vrijeme:
ponedjeljak : 7 - 15h
utorak : 7 - 15h
srijeda : 12 - 20h
četvrtak : 7 - 15h
petak : 7 - 15h

Matični br. 1082426
OIB: 27553966655
Tel./Fax: 047-615-008
Mobitel: 099 2572 515
Email: ls.karlovacke@hls.t-com.hr
IBAN: HR9824000081190008940