Lovački savez Karlovačke županije

Lovački savez Karlovačke županije

Vi ste ovdje: Naslovna
ODRŽANA REDOVNA IZBORNO/IZVJEŠTAJNA SJEDNICA SKUPŠTINE LSKŽ
IMG 5340_1IMG 5447_1IMG 5338_1IMG 5343_1
Jednoglasnom odlukom svih 55 prisutnih zastupnika Skupštine,
predsjednik Lovačkog saveza Karlovačke županije Vinko Pavlić ostaje na dužnosti predsjednika slijedeće četiri godine. Odluka je to zastupnika članica LSKŽ donešena  na redovnoj izborno-izvještajnoj Skupštini Lovačkog saveza Karlovačke županije, koja je održana dana 24.05.2019.u restoranu “Gradina” u Josipdolu.


 
UTAKMICA U GATERU
Lovački savez Karlovačke županije organizira utakmicu otvorenog tipa u radu pasa glasnog gona na divlju svinju u gateru.
Više...
 
KALENDAR LOVNOG STRELJAŠTVA ZA 2019. GODINU
LD FAZAN OZALJ 19.05.2019.
LD KUNA VIVODINA 26.05.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 02.06.2019.
LD BREZETINAC BUKOVLJE 09.06.2019.
LD GENERASLKI STOL 16.06.2019.
LD SRNJAK NETRETIĆ 30.06.2019.
LU DUBOVAC KARLOVAC 07.07.2019.
LD DRUŽAC BOSILJEVO 14.07.2019.
LD SRNJAK RIBNIK 28.07.2019.
LD DRAGANIĆI DRAGANIĆI 04.08.2019.
LD GAJ ZVEČAJ 11.08.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 07.09.2019.

PRVENSTVO LSKŽ U LOVNOM STRELJAŠTVU BITI ĆE 21.07.2019. U KOVAČEVCU
DOMAĆIN : LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC
 
LOVAČKI ISPIT
Zbog velikog interesa organiziramo polaganje ispita za lovca  i lovočuvara dana 13.12.2018. Sve informacije možete dobiti u tajništvu saveza.
 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Obavijesti

O savezu

Lovački savez Karlovačke županije

Adresa:
I. Mažuranića 11 - P.P. 8
47000 Karlovac
[ pogledaj kartu ]


Radno vrijeme:
ponedjeljak : 7 - 15h
utorak : 7 - 15h
srijeda : 12 - 20h
četvrtak : 7 - 15h
petak : 7 - 15h

Matični br. 1082426
OIB: 27553966655
Tel./Fax: 047-615-008
Mobitel: 099 2572 515
Email: ls.karlovacke@hls.t-com.hr
IBAN: HR9824000081190008940