Lovački savez Karlovačke županije

Lovački savez Karlovačke županije

Vi ste ovdje: Naslovna
PRVENSTVO LSKŽ 2019.

IMG 8341_1IMG 8349IMG 8350IMG-20190723-WA0002 1IMG-20190723-WA0003 1

Lovački savez Karlovačke županije i domaćin Lovačko društvo “Fazan” Banski Kovačevac uz potporu mjesnog odbora Kablar organizirali su 24. prvenstvo LSKŽ u lovnom streljaštvu. Radi se o manifestaciji koju je Lovačko društvo “Fazan” Banski Kovačevac prijavilo kao projekt  kojeg je Grad Karlovac podržao na ovogodišnjem natječaju KAkvart. Sredstva dobivena u sklopu projekta KAkvart, uložili smo u opremu strelišta, u mašinu za izbacivanje letećih meta, u ostalu opremu i nagrade izjavio je Denis Karas predsjednik društva domaćina.

    Na natjecanju je sudjelovalo 19 ekipa lovačkih društava iz cijele Karlovačke županije.

Predsjednik Lovačkog saveza Karlovačke županije Vinko Pavlić istaknuo je da se lovci natječu u tri discipline, a od jeseni dobit će i četvrtu, siluetu vepra u pokretu.

Ispred Karlovačke županije otvorenju prvenstva nazočio je Željko Fanjak pročelnik ureda za gospodarstvo, a u ime Grada Karlovca prisustvovala je  zamjenica gradonačelnika Andreja Navijalić.

Rezultati:

1. mjesto ekipno: LD „Srnjak“ Netretić

2. mjesto ekipno: LD „Družac“ Bosiljevo

3. mjesto ekipno: LD „Draganići“ Draganići

 
1. mjesto pojedinačno: Filip Grdiša

2. mjesto pojedinačno: Dario Topalović

3. mjesto pojedinačno: Denis Karas


Fair play : Marko Tropčić

 
ODRŽANA REDOVNA IZBORNO/IZVJEŠTAJNA SJEDNICA SKUPŠTINE LSKŽ
IMG 5340_1IMG 5447_1IMG 5338_1IMG 5343_1
Jednoglasnom odlukom svih 55 prisutnih zastupnika Skupštine,
predsjednik Lovačkog saveza Karlovačke županije Vinko Pavlić ostaje na dužnosti predsjednika slijedeće četiri godine. Odluka je to zastupnika članica LSKŽ donešena  na redovnoj izborno-izvještajnoj Skupštini Lovačkog saveza Karlovačke županije, koja je održana dana 24.05.2019.u restoranu “Gradina” u Josipdolu.


 
UTAKMICA U GATERU
Lovački savez Karlovačke županije organizira utakmicu otvorenog tipa u radu pasa glasnog gona na divlju svinju u gateru.
Više...
 
KALENDAR LOVNOG STRELJAŠTVA ZA 2019. GODINU
LD FAZAN OZALJ 19.05.2019.
LD KUNA VIVODINA 26.05.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 02.06.2019.
LD BREZETINAC BUKOVLJE 09.06.2019.
LD GENERASLKI STOL 16.06.2019.
LD SRNJAK NETRETIĆ 30.06.2019.
LU DUBOVAC KARLOVAC 07.07.2019.
LD DRUŽAC BOSILJEVO 14.07.2019.
LD SRNJAK RIBNIK 28.07.2019.
LD DRAGANIĆI DRAGANIĆI 04.08.2019.
LD GAJ ZVEČAJ 11.08.2019.
LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC 07.09.2019.

PRVENSTVO LSKŽ U LOVNOM STRELJAŠTVU BITI ĆE 21.07.2019. U KOVAČEVCU
DOMAĆIN : LD FAZAN BANSKI KOVAČEVAC
 
U VIVODINI ODRŽAN 10. GASTRO-LOV LSKŽ
IMG 7296_2IMG 7293_1IMG 7291_1IMG 7290_1IMG 7297_2IMG 7286_1IMG 7281_2IMG 7272_3IMG 7275_1IMG 7267_3IMG 7263_5IMG 7260_3IMG 7262_5IMG 7265_3
Jubilarni 10. Gastro lov LSKŽ održan je u sklopu XXVI izložbe vina u Vivodini. Uz nazočnost takmičarskih ekipa iz svih pet lovnih ureda članovi ld "Kuna" Drežnica pripremali su lovački gulaš za sve posjetitelje i učesnike biciklijade i konjaničke karavane.
Umijeće pripreme lovačkog gulaša svake godine je sve veće pa je sudački žiri imao tešku zadaću da izdvoji tri njabolja.
Prvo mjesto osvojila je ekipa ld "Fazan" Banski Kovačevac, drugo mjesto ekipa ld "Fazan" Ozalj, a treće mjesto ekipa ld "Sokol" Slunj.
 
<< Početak < « 1 2 » > Kraj >>

Obavijesti

O savezu

Lovački savez Karlovačke županije

Adresa:
I. Mažuranića 11 - P.P. 8
47000 Karlovac
[ pogledaj kartu ]


Radno vrijeme:
ponedjeljak : 7 - 15h
utorak : 7 - 15h
srijeda : 12 - 20h
četvrtak : 7 - 15h
petak : 7 - 15h

Matični br. 1082426
OIB: 27553966655
Tel./Fax: 047-615-008
Mobitel: 099 2572 515
Email: ls.karlovacke@hls.t-com.hr
IBAN: HR9824000081190008940